SİBER GÜVENLİK
SİBER GÜVENLİK

Siber güvenlik; sistemleri, ağları ve programları dijital saldırılara karşı koruma uygulamasıdır. Bu saldırılar genellikle hassas bilgilere erişmeyi, değiştirmeyi veya imha etmeyi, kullanıcılardan para sızdırmayı amaçlamaktadır.

Dosbil Bilgisayar olarak, dijital dünyada başınıza gelebilecek her türlü saldırılardan sizi koruyoruz.

*Siber Güvenlik başlığı altında başlıklar sırası ile;

Fortinet

Güvenlik duvarları, anti-virüs, izinsiz girişi önleme ve uç nokta güvenliği gibi siber güvenlik ürünleri ve hizmetleri geliştirir ve pazarlar.

Targitas

Targitas SD-Security Cihazı ... SDX 200'e göre daha fazla sayıda kullanıcı, daha hızlı bir router ve daha performanslı bir güvenlik duvarı ile orta/büyük ölçekli kurumlara yazılım tabanlı, bütünleşik ve güvenli bir ağ topolojisine sahip olmasını sağlar.

Sonicwall

SonicWall TZ Serisi ile esnek, entegre bir güvenlik çözümünde yüksek hızlı tehdit önleme elde edin. Küçük ağlar ve uzak ve şube konumlarına sahip dağıtılmış işletmeler için tasarlanan SonicWall TZ yeni nesil güvenlik duvarları, özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanabilen beş farklı model sunar.

Sophos

Antivirüs, bilgisayarları zararlı programlardan korumak için hazırlanan güvenlik yazılımlarına verilen isimdir. Genel anlamda zararlı yazılımları yani virüsleri bularak yok etmekte ve virüslere karşı güvenlik duvarı oluşturmaktadır. ...

Trend Micro

Hybrid Cloud Security (Hibrit Bulut Güvenliği)Fiziksel, sanal, bulut ve konteyner ortamlarınızı tek bir çözümle daha etkili bir şekilde koruyun. Basit. Otomatik. Gelişmiş görünürlük ve kontrol.

Network Defense (Ağ Savunması)Nesiller arası koruma teknikleriyle bilinen ve bilinmeyen güvenlik açıklarını tespit edin ve bunlara karşı korunun.
 User Protection (Kullanıcı Koruma)Size daha fazla görünürlük sağlayan ve saldırılara daha hızlı müdahale imkanı veren basitleştirilmiş güvenlikle kullanıcılarınızı doğru zamanda doğru teknikle koruyun. 

Kaspersky

Kasperky Lab, virüs, hacker ve spam (istenmeyen posta)’lardan koruyan çözümlerini, Küçük ve Orta büyüklükteki kurumlar dahil, Uluslararası firmaların yer aldığı geniş bir yelpazeye sunmaktadır.

Kaspersky’nin geniş ürün portföyünde, kurumların istemci korumasının yanı sıra, dosya sunucu, eposta sunucu, eposta gateway ve proxy sunucuları için de çözümleri bulunmaktadır. Bilgisayarlara sunulan bu güvenlik çözümlerinin haricinde, Kaspersky, PDA ve Akıllı telefonlar için de koruma sağlanmaktadır.

Tüm ürünleri West Coast Labs tarafından sertifikalı olan Kaspersky, tüm tarafsız test merkezlerinden düzenli olarak ödül almaya devam etmektedir.

Microsoft Güvenlik Çözümlerinde Gold Certified Partner olan Kaspersky Lab, SUSE ve Red Hat Proud Partner’ıdır. En bilinen BT organizasyonlarından CARO (Computer Antivirus Research Organization) ve ICSA (International Computer Security Association) ‘de aktif olarak görev yapan uzmanlara sahiptir.